The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 300 W |
| Evaporation capacity | 0|15 L/h |
| Type of resistance | Silicone |
| Resistance supplied | YES |
| Length | 320 mm |
| Width | 120 mm |
| Internal diameter | 70 mm |
| Volume - Capacity | 1,50 L |










