The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 3200 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 68 |
| Power supply | 24 V, 24 Vdc |
| Power (W) | 2,40 W |
| Connections | Threads |
| Wire/cable length | 300 mm |
| Length | 80 mm |
| Width | 80 mm |
| Internal diameter | 25 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Material | Aluminium |
| Noise level | 38 dB |
| Form | Square |
| Component manufacturer | ADDA |
You added POLY V 25J8 MOTOR PULLEY (SMALL) - ROLLING MILLS to your shopping cart.
View cart & checkout














