The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Min. temperature | 0 °C |
| Max. temperature | 500 °C |
| Ø bulb | 8 mm |
| Bulb length | 160 mm |
| Bulb features | Inox |
| Capillary length | 3 m |
| Type of capillary | Inox |
| Maximum intensity | 5 A |
| Fastening hole | 80 mm |
| Width | 96 mm |
| Height | 96 mm |
| Form | Square |
| Type of equipment | Ovens |
You added MALE/FEMALE BRASS BALL VALVES WITH FLAT HANDLE to your shopping cart.
View cart & checkout


