The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Min. temperature | -40 °C |
| Max. temperature | 40 °C |
| Ø bulb | 6 mm |
| Bulb length | 105 mm |
| Bulb features | Cuivre |
| Capillary length | 2 m |
| Type of capillary | Cuivre |
| Maximum intensity | 5 A |
| Fastening hole | 60 mm |
| Ø outside | 64 mm |
| Form | Round |










