The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Nb of contacts | 2 |
| including inverters | 2 |
| Ø bulb | 6 mm |
| Bulb length | 105 mm |
| Bulb features | Cuivre |
| Capillary length | 2 m |
| Type of capillary | Cuivre gainé |
| Maximum intensity | 5 A |
| Fastening method | Recessed |
| Fastening hole | 60 mm |
| Width | 72 mm |
| Height | 72 mm |
| Internal diameter | 83 mm |
| Form | Square |










