The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Min. temperature | 50 °C |
| Max. temperature | 350 °C |
| Ø bulb | 7 mm |
| Bulb length | 32 mm |
| Capillary length | 1,50 m |
| Type of capillary | Revêtu de cuivre |
| Fastening method | Recessed |
| Fastening hole | 52 mm |
| Ø outside | 52 mm |
| Form | Round |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | TROLUX, ZANUSSI |









