The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Max. flow (m³/h) | 6000 |
| Power supply | 230-400 V |
| Power (W) | 1100 W |
| Ø suction | 400 mm |
| Discharge dimensions | 665*298 mm |
| F400/120 smoke control approval | 1 |
| Width | 665 mm |
| Height | 665 mm |
| Internal diameter | 302 mm |
| IP protection | 55 |
| Material | Galvanized steel |








