The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Max. flow (m³/h) | 4650 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 750 W |
| Ø suction | 400 mm |
| Discharge dimensions | 665*260 mm |
| F400/120 smoke control approval | 1 |
| Width | 665 mm |
| Height | 665 mm |
| Internal diameter | 263 mm |
| IP protection | 55 |
| Material | Galvanized steel |













