The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Direction of rotation | Reversible |
| Force | 5 |
| Max. valve area | 1 m² |
| Speed | 35 s |
| Training | Universal nut |
| Power supply | 230 V |
| Connections | Cable |
| A_0311150_LGCABLE | 1 m |
| Nb of threads | 3 |
| Wire cross-section | 0,75 mm² |
| Minimum temperature (use) | -30 °C |
| Max. temperature (use) | 50 °C |
| Type of equipment | Rotary kiln, Ovens |
| Compatibility | GUYON |

