The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Connections | Screw terminal block |
| Maximum intensity | 16 A |
| Drawing no. | 9151 |
| Marking | AR / 0 / AV |
| Type of switch | PR12 |
| With faceplate and joystick | YES |
| Reverse direction | YES |
| Zero position | YES |
| Width | 42 mm |
| Height | 40 mm |
| Internal diameter | 56 mm |
| Type of equipment | Kneaders |
| Component manufacturer | BACO |










