The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 3 W |
| Type of lighting | Bulb |
| Culot | BA9 |
| Color light | Claire |
| Length | 28 mm |
| Ø outside | 10 mm |
| Type of equipment | Ovens |
| Compatibility | CAPLAIN, GUYON |












