The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 40 W |
| Ø suction | 30 mm |
| Ø discharge | 22 mm |
| Pump model | M231 XP |
| Pump type | Drain pump |
| Type of equipment | Dishwashers, Hooded dishwasher |
| Component manufacturer | ASKOLL |
| Compatibility | DIHR, KROMO |









