The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Fastening method | To platinum |
| Base dimensions | 110*65 mm |
| Minimum height | 135 mm |
| Max. height | 195 mm |
| Adjustable height | YES |
| Material | Aluminium |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer |
| Compatibility | COMENDA, HOONVED |

