The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 3000 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 400 |
| Max. air temperature | 80 °C |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 90 W |
| Ø suction | 91 mm |
| Discharge dimensions | 135*115 mm |
| No. of gears | 1 |
| Width | 230 mm |
| Height | 192 mm |
| Internal diameter | 185 mm |
| Material | Galvanized steel |
| Type of equipment | Hearth furnace, Ovens |
| Compatibility | PAVAILLER |










