The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 30 |
| Power output | 3,50 W |
| Direction of rotation | Timetable |
| Tree | 6*64 mm |
| Specific application | Stirrer |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 3,50 W |
| Connections | Lugs |
| 50 Hz | YES |
| No. of gears | 1 |
| Width | 51 mm |
| Height | 64 mm |
| Internal diameter | 40 mm |
| Type of equipment | Ice machines |
| Component manufacturer | CDC |
| Compatibility | ITV |









