The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Fastening method | To platinum |
| Base dimensions | 102*80 mm |
| Minimum height | 150 mm |
| Max. height | 220 mm |
| Adjustable height | YES |
| Material | Composite |
| Type of equipment | Fermentation chambers |
| Compatibility | CAPLAIN |




