The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 2700 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 45 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 10 W |
| Connections | 2,8 mm lugs |
| Length | 80 mm |
| Width | 80 mm |
| Internal diameter | 38 mm |
| Minimum temperature (use) | -20 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Material | Aluminium |
| Form | Square |
| Component manufacturer | ADDA |
You added SELF-STRIPPING COPPER PHOSPHORUS BRAZING ALLOY 5% SILVER - BARE - Ø 2 MM to your shopping cart.
View cart & checkout














