The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power (W) | 20 W |
| Type of lighting | Tube |
| Culot | G13 |
| Type of lamp | Actinic, Neon, UV |
| Color light | Blue/Violet |
| Wavelength | 368 |
| Type of tube | T12 (Ø 38 mm) |
| Length | 604 mm |
| Ø outside | 38 mm |
| IP protection | 20 |
| Type of equipment | Insect killers |










