The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power (W) | 8 W |
| Type of lighting | Tube |
| Culot | G5 |
| Type of lamp | Actinic, Neon, UV |
| Color light | Blue/Violet |
| Wavelength | 350 |
| Type of tube | T5 (Ø 16 mm) |
| Length | 303 mm |
| Ø outside | 16 mm |
| IP protection | 20 |


