The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 3000 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 800 |
| Max. air temperature | 80 °C |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 120 W |
| Ø suction | 137 mm |
| Discharge dimensions | 120*105 mm |
| No. of gears | 1 |
| Width | 297 mm |
| Height | 228 mm |
| Internal diameter | 222 mm |
| Material | Galvanized steel |
| Type of equipment | Ovens |







