The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 2 |
| including inverters | 2 |
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 8 A |
| Length | 37 mm |
| Width | 28 mm |
| Height | 21 mm |
| Type of equipment | Pasta cooker, Convection oven, Ovens, Dishwashers, Hooded dishwasher, Jumpers |
| Component manufacturer | FINDER |
| Compatibility | ANGELO PO, TROLUX, GIORIK, GUYON, LAINOX, OZTIRYAKILER, WINTERHALTER, ZANUSSI |










