The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 30 W |
| Ø suction | 30 mm |
| Ø discharge | 22 mm |
| Pump model | M332 THER |
| Pump type | Drain pump |
| Type of equipment | Dishwashers, Hooded dishwasher, Glass washer |
| Component manufacturer | ASKOLL |
| Compatibility | BARTSCHER, BONNET, COLGED, COOKMAX, DIAMOND, ELETTROBAR, EUROWASH, HOBART, IME OMNIWASH, MBM, THIRODE |










