The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Stem length | 45 mm |
| Connections | Screw terminal block |
| Maximum intensity | 25 A |
| Drawing no. | 40792 |
| Type of switch | PR17 |
| Reverse direction | YES |
| Gear change | YES |
| Width | 50 mm |
| Height | 48 mm |
| Internal diameter | 81 mm |
| Type of equipment | Kneaders |
| Component manufacturer | BACO |






