The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| Type of probe | 4-20mA |
| Nb of contacts | 1 |
| including inverters | 1 |
| Regulator operation | Humidity / Pressure |
| Nb of probes | 1 |
| To | 8A |
| Options | HotKey |
| Ergonomics | To keys |
| Power supply | 230 V |
| Connections | Screw terminal block |
| Width | 70 mm |
| Height | 85 mm |
| Internal diameter | 61 mm |
| Max. temperature (use) | 60 °C |
| IP protection | 20 |
| Component manufacturer | DIXELL |
You added CONFIGURABLE DIGITAL REGULATOR WITH 1 ON/OFF STAGE to your shopping cart.
View cart & checkout









