The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Screen printed | YES |
| Track width | 83 cm |
| No. of FAS lanes | 2 or 3 |
| Nb of holes | 4 |
| Ø holes | 13 mm |
| Window position | Top floor, Middle window |
| Width | 850 mm |
| Height | 250 mm |
| Internal diameter | 8 mm |
| Type of equipment | Hearth furnace, Ovens, Ventilated oven |
| Compatibility | GUYON |









