The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Connections | Lugs |
| Assembly cut-out | Ø 12 mm |
| Ø outside | 18 mm |
| Max. temperature (use) | 120 °C |
| Color | Green |
| Type of equipment | Deep fryers, Dishwashers, Hooded dishwasher, Snack plates, Toasters |
| Compatibility | COMENDA, TROLUX, ELFRAMO, ROLLER GRILL, ZANUSSI |










