The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 2 |
| Min. temperature | -18 °C |
| Max. temperature | -8 °C |
| Ø bulb | 2 mm |
| Capillary length | 1800 mm |
| Type of thermostat | Cold |
| Maximum intensity | 6 A |
| Component manufacturer | RANCO |









