The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Type of probe | TCJ, TCK |
| Nb of contacts | 2 |
| including inverters | 2 |
| Regulator operation | Hot |
| Nb of probes | 1 |
| Delivered probes | Non |
| To | 2A |
| Options | Timer |
| Ergonomics | To keys |
| Power supply | 230 V |
| Assembly cut-out | 45*45 mm |
| Internal diameter | 0 mm |
| Type of equipment | Hearth furnace, Rotary kiln, Ovens, Ventilated oven |
| Component manufacturer | WEST |
| Compatibility | EUROFOURS, GUYON |












