The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Min. temperature | 0 °C |
| Max. temperature | 600 °C |
| Ø bulb | 8 mm |
| Bulb length | 80 mm |
| Capillary length | 970 mm |
| Fastening method | Recessed |
| Fastening hole | 60 mm |
| Form | Round |










