The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Fastening method | Recessed |
| Assembly cut-out | Ø 22 mm |
| Action | Maintained |
| Nb of positions | 2 |
| Button range | XB5 |
| Key | YES |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Component manufacturer | SCHNEIDER |
You added TÊTE BOUTON POUSSOIR NON LUMINEUX – AFFLEURANT to your shopping cart.
View cart & checkout









