The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 5 A |
| Fastening method | Mural |
| Drive type | Voltage variator |
| EV gas outlets | YES |
| Cable glands | YES |
| Light switch | YES |
| On/off switch | 1 |
| P max | 1050 W |
| Material | Plastic |










