The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 3 A |
| Fastening method | Mural |
| Drive type | Voltage variator |
| Cable glands | YES |
| On/off switch | 1 |
| P max | 600 W |
| Length | 130 mm |
| Width | 140 mm |
| Height | 90 mm |
| Material | Plastic |









