The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 500 W |
| Connections | Threads |
| A_0311150_LGCABLE | 0,27 m |
| Use resistance | Oven, Hot cupboard, Fermentation |
| Form of resistance | Silicone plate |
| Length | 400 mm |
| Width | 270 mm |
| Type of equipment | Fermentation chambers, Warm furniture |
| Compatibility | PAVAILLER, RIEBER |










