The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 7500 W |
| Form of resistance | Flyer |
| Flange | YES |
| Raised edges | YES |
| Height | 173 mm |
| Ø interior | 250 mm |
| Ø outside | 265 mm |
| Type of equipment | Convection oven, Ovens |
| Compatibility | LAINOX, MODULINE |










