The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 2 |
| including NO | 2 |
| Power supply | 230 V |
| Connections | 6,35 mm lugs |
| Maximum intensity | 30 A |
| Fastening method | Mounting brackets |
| Length | 33 mm |
| Width | 31 mm |
| Height | 68 mm |
| Type of equipment | Dishwashers, Hooded dishwasher, Glass washer |
| Component manufacturer | FINDER |
| Compatibility | SILANOS |


