The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 2 |
| including inverters | 2 |
| Power supply | 230 V |
| Connections | 6,35 mm lugs |
| Maximum intensity | 30 A |
| Fastening method | Mounting brackets |
| Length | 33 mm |
| Width | 31 mm |
| Height | 68 mm |
| Type of equipment | Blast chillers, Pasta cooker, Convection oven, Furnaces, Ovens, Deep fryers, Grills, Kettles, Cold cabinet, Snack plates, Baking trays, Jumpers, Display cases |
| Component manufacturer | FINDER |
| Compatibility | ANGELO PO |










