The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Nb of contacts | 4 |
| including inverters | 4 |
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 7 A |
| Length | 37 mm |
| Width | 28 mm |
| Height | 21 mm |
| Component manufacturer | FINDER |
| Compatibility | BARON |










