The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power supply | 230 V |
| Maximum intensity | 16 A |
| Pressure BP mini | 30 mbar |
| Max BP pressure | 60 mbar |
| Nb of levels | 1 |
| Ø outside | 58 mm |
| Max. temperature (use) | 85 °C |
| Type of equipment | Dishwashers, Battery washer, Hooded dishwasher, Object washer, Glass washer, Ice machines |
| Compatibility | IME OMNIWASH, ITV, LAMBER |










