The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Connections | Screw terminal block |
| Maximum intensity | 16 A |
| Drawing no. | 86403 |
| Marking | Vitesse lente / Auto / Vitesse rapide |
| Type of switch | PR12 |
| With faceplate and joystick | YES |
| Gear change | YES |
| Width | 42 mm |
| Height | 40 mm |
| Internal diameter | 56 mm |
| Type of equipment | Kneaders, Spiral mixer |
| Component manufacturer | BACO |
| Compatibility | PAVAILLER |










