The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.

| RPM (50 Hz) | 2700 |
| A_0230900_DEBITMAXI | 45 |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 10 W |
| Connections | 2,8 mm lugs |
| Length | 80 mm |
| Width | 80 mm |
| Internal diameter | 38 mm |
| Minimum temperature (use) | -40 °C |
| Max. temperature (use) | 70 °C |
| Material | Aluminium |
| Form | Square |
| Type of equipment | Convection oven, Ovens |
| Component manufacturer | NMB |
| Compatibility | LAINOX, PAVAILLER, SALVA |















