The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Type of probe | NTC, Temperature |
| Probe features | Embout thermoplastique étanche |
| Min. temperature | -40 °C |
| Max. temperature | 110 °C |
| Ø bulb | 6 mm |
| Bulb length | 15 mm |
| Bulb features | Étanche |
| Capillary length | 1,50 m |
| Type of capillary | Thermoplastique |
| IP protection | 67 |
You added TOILES À COUCHE PUR LIN ÉCRU CALANDRÉ DENSITÉ 370 G/M2 to your shopping cart.
View cart & checkout











