The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| Power output | 30 W |
| Propeller supplied | YES |
| Power supply | 230 V |
| Power (W) | 30 W |
| Connections | Lugs |
| No. of gears | 1 |
| Type of equipment | Convection oven, Ovens, Ventilated oven, Warm furniture, Display cases |
| Compatibility | ROLLER GRILL |










