The website requires your browser to enable cookies in order to login.
Please enable cookies and reload this page.
| RPM (50 Hz) | 1450 |
| Tree | ø24*325 mm |
| Tree tip | Clavette et M6 |
| Power supply | 230-400 V, 400 V |
| Power (W) | 370 W |
| Connections | Terminal box |
| No. of gears | 1 |
| IP protection | 54 |
| Type of equipment | Rotary kiln, Ovens, Ventilated oven |
| Compatibility | GUYON |









